106K050CS4-FA
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 106K050CS4-FA
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP NETWORK 10UF 50V 10DIP
Podatkovni listi: 106K050CS4-FA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 106K050CS4-FA
Številka dela 106K050CS4-FA Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP NETWORK 10UF 50V 10DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3858 pcs Podatkovni list 106K050CS4-FA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija 0.618" L x 0.500" W (15.70mm x 12.70mm)
Serija Capstick® CS Ocene -
Pakiranje Tube Paket / primer 10-DIP (0.400", 10.16mm)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.319" (8.10mm) Dielektrični material Polymer, Metallized
natančen opis 10µF Bussed Capacitor Array 50V 10-DIP (0.400", 10.16mm) Vrsta tokokroga Bussed
Zmogljivost 10µF