150155J63HC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
150155J63HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 150155J63HC
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 5% 63VDC AXIAL
Podatkovni listi: 150155J63HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 150155J63HC
Številka dela 150155J63HC Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 63VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4432 pcs Podatkovni list 150155J63HC.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.374" Dia x 0.807" L (9.50mm x 20.50mm) Serija 150
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 1.5µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Axial
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije General Purpose