150184K250EB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
150184K250EB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 150184K250EB
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: 150184K250EB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 150184K250EB
Številka dela 150184K250EB Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5537 pcs Podatkovni list 150184K250EB.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.650" L (8.00mm x 16.50mm) Serija 150
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.18µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Axial
Zmogljivost 0.18µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
150184J250EB
150184J250EB
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC AXIAL
Na zalogi: 4019 pcs
Prenesi: 150184J250EB.pdf
RFQ
150184K400EE
150184K400EE
Opis: CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC AXIAL
Na zalogi: 5238 pcs
Prenesi: 150184K400EE.pdf
RFQ
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM