150682J1000EB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
150682J1000EB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 150682J1000EB
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC AXIAL
Podatkovni listi: 150682J1000EB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 150682J1000EB
Številka dela 150682J1000EB Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4825 pcs Podatkovni list 150682J1000EB.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.650" L (8.00mm x 16.50mm) Serija 150
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 6800pF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Axial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CABLE 4POS
Na zalogi: 3853 pcs
Prenesi: 1506804.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CABLE 4POS
Na zalogi: 2537 pcs
Prenesi: 1506833.pdf
RFQ
150682K630AA
150682K630AA
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP FILM 6800PF 10% 630VDC AXIAL
Prenesi: 150682K630AA.pdf
15068
Proizvajalci: SCS
Opis: STATIC BAG MET-OUT 6"X8" 1=1EA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: .187 SERIES FASTON RECEPT
Opis: CABLE 4POS
150683J1000KE
150683J1000KE
Opis: CAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC AXIAL
Prenesi: 150683J1000KE.pdf
15068
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: BOARD TERM MINI TURRET 50 POS
Opis: CABLE 4POS