168683K250F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
168683K250F-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 168683K250F-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: 168683K250F-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 168683K250F-F
Številka dela 168683K250F-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4255 pcs Podatkovni list 168683K250F-F.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Serija 168
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.068µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
168683J250F-F
168683J250F-F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD
Na zalogi: 145303 pcs
Prenesi: 168683J250F-F.pdf
RFQ
168683J100H-F
168683J100H-F
Opis: CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC RAD