170683K400EC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 170683K400EC
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 400VDC AXIAL
Podatkovni listi: 170683K400EC.pdf
Status RoHs Zahtevajte popis zaloge / zahtevajte preverjanje inventarja
  • Sporočilo
Specifikacije 170683K400EC
Številka dela 170683K400EC Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.068UF 400VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis zaloge / zahtevajte preverjanje inventarja
Količina na voljo 4927 pcs Podatkovni list 170683K400EC.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.807" L (8.00mm x 20.50mm) Serija 170
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESR
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.068µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije DC Link, DC Filtering