170823K250FB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 170823K250FB
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.082UF 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: 170823K250FB.pdf
Status RoHs Zahtevajte popis zaloge / zahtevajte preverjanje inventarja
  • Sporočilo
Specifikacije 170823K250FB
Številka dela 170823K250FB Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.082UF 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis zaloge / zahtevajte preverjanje inventarja
Količina na voljo 4846 pcs Podatkovni list 170823K250FB.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.650" L (8.50mm x 16.50mm) Serija 170
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESR
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.082µF Film Capacitor 200V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Zmogljivost 0.082µF Aplikacije DC Link, DC Filtering