171682K630D-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
171682K630D-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 171682K630D-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 6800PF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: 171682K630D-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 171682K630D-F
Številka dela 171682K630D-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 6800PF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138877 pcs Podatkovni list 171682K630D-F.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serija 171
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 6800pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 6800pF
Aplikacije High Pulse, DV/DT
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: TERM BLK HEADER 10POS GREEN
Na zalogi: 3462 pcs
Prenesi: 1716807.pdf
RFQ
171682J630D-F
171682J630D-F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RADIAL
Na zalogi: 164961 pcs
Prenesi: 171682J630D-F.pdf
RFQ
171683J250E-F
171683J250E-F
Opis: CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD
Prenesi: 171683J250E-F.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TAG MARKING BLANK 400/BX
Prenesi: 1716820000.pdf
171683J160D-F
171683J160D-F
Opis: CAP FILM 0.068UF 5% 160VDC RAD
Prenesi: 171683J160D-F.pdf
171683J400G-F
171683J400G-F
Opis: CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD
Prenesi: 171683J400G-F.pdf
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: TERM BLK HEADER 11POS GREEN
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERMINAL MARKER MF-WO 5/5 MC
171683J630I-F
171683J630I-F
Opis: CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Prenesi: 171683J630I-F.pdf
Opis: TERMINAL MARKER MF-WO 9/6 MC
Opis: TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM
Opis: TERM BLK HEADER 12POS GREEN
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika