225P10491WF1
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 225P10491WF1
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: 225P10491WF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 225P10491WF1
Številka dela 225P10491WF1 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80955 pcs Podatkovni list 225P10491WF1.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.700" L x 0.402" W (17.78mm x 10.20mm) Serija Orange Drop® 225P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 225P10491WF1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester natančen opis 0.1µF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije DC Link, DC Filtering