37FB44075-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
37FB44075-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 37FB44075-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 7.5UF 440VAC QC TERM
Podatkovni listi: 37FB44075-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 37FB44075-F
Številka dela 37FB44075-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 7.5UF 440VAC QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5338 pcs Podatkovni list 37FB44075-F.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 440V
Toleranca ±10% Prekinitev Quick Connect, Disconnect
Velikost / dimenzija 2.906" L x 1.906" W (73.81mm x 48.41mm), Lip Serija MPF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Tip montaže Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.813" (20.64mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.880" (73.15mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 7.5µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Zmogljivost 7.5µF Aplikacije Motor Run; Power Factor Correction (PFC)