380LQ221M350H032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
380LQ221M350H032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 380LQ221M350H032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 380LQ221M350H032.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 380LQ221M350H032
Številka dela 380LQ221M350H032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53381 pcs Podatkovni list 380LQ221M350H032.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 380LQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.44A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.02A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm @ 120Hz
natančen opis 220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 900 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF