380LX123M025J022
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 380LX123M025J022
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Podatkovni listi: 380LX123M025J022.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 380LX123M025J022
Številka dela 380LX123M025J022 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70236 pcs Podatkovni list 380LX123M025J022.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija 380LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.1A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 55 mOhm @ 120Hz natančen opis 12000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 55 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 12000µF Aplikacije General Purpose