380LX391M350A032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
380LX391M350A032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 380LX391M350A032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 380LX391M350A032.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 380LX391M350A032
Številka dela 380LX391M350A032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5588 pcs Podatkovni list 380LX391M350A032.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija 380LX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 510 mOhm natančen opis 390µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 510 mOhm 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose