381EL101M350J012
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381EL101M350J012 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381EL101M350J012
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 381EL101M350J012.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 381EL101M350J012
Številka dela 381EL101M350J012 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4586 pcs Podatkovni list 381EL101M350J012.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija 381EL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 970mA @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.47 Ohm @ 120Hz natančen opis 100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.47 Ohm @ 120Hz 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose