381LQ392M080K032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LQ392M080K032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LQ392M080K032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 381LQ392M080K032.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 381LQ392M080K032
Številka dela 381LQ392M080K032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5329 pcs Podatkovni list 381LQ392M080K032.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija 381LQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.45A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 72 mOhm @ 120Hz natančen opis 3900µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 72 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije General Purpose