381LQ562M080A032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LQ562M080A032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LQ562M080A032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 381LQ562M080A032.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 381LQ562M080A032
Številka dela 381LQ562M080A032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5267 pcs Podatkovni list 381LQ562M080A032.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija 381LQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.26A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 mOhm @ 120Hz natančen opis 5600µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 50 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 5600µF Aplikacije General Purpose