381LR101M450H032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LR101M450H032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LR101M450H032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 381LR101M450H032.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 381LR101M450H032
Številka dela 381LR101M450H032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4172 pcs Podatkovni list 381LR101M450H032.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 381LR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.3A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.326 Ohm @ 120Hz natančen opis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.326 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose