381LR121M400H032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LR121M400H032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LR121M400H032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 381LR121M400H032.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 381LR121M400H032
Številka dela 381LR121M400H032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34657 pcs Podatkovni list 381LR121M400H032.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 381LR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.02A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.46A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.105 Ohm @ 120Hz
natančen opis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.105 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 120µF