381LX152M080H032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX152M080H032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LX152M080H032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 381LX152M080H032.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 381LX152M080H032
Številka dela 381LX152M080H032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77130 pcs Podatkovni list 381LX152M080H032.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 381LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 338-3784
381LX152M080H032-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose