381LX222M080J032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX222M080J032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LX222M080J032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 381LX222M080J032.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 381LX222M080J032
Številka dela 381LX222M080J032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5930 pcs Podatkovni list 381LX222M080J032.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija 381LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.4A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose