381LX271M350H452
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LX271M350H452
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 381LX271M350H452.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 381LX271M350H452
Številka dela 381LX271M350H452 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43185 pcs Podatkovni list 381LX271M350H452.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 381LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 740 mOhm @ 120Hz natančen opis 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 740 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose