381LX391M350K052
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX391M350K052 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LX391M350K052
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 381LX391M350K052.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 381LX391M350K052
Številka dela 381LX391M350K052 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4323 pcs Podatkovni list 381LX391M350K052.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija 381LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 510 mOhm @ 120Hz natančen opis 390µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 510 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose