381LX392M080A032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX392M080A032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LX392M080A032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 381LX392M080A032.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 381LX392M080A032
Številka dela 381LX392M080A032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5192 pcs Podatkovni list 381LX392M080A032.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija 381LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.5A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3900µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije General Purpose