382LX182M350N082
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
382LX182M350N082 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 382LX182M350N082
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 382LX182M350N082.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 382LX182M350N082
Številka dela 382LX182M350N082 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6767 pcs Podatkovni list 382LX182M350N082.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm)
Serija 382LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.85A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.2A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Druga imena 338-2118
Q10662601
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.228" (82.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1800µF