382LX223M080B062VS
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
382LX223M080B062VS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 382LX223M080B062VS
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 22000UF 20% 80V SNAP
Podatkovni listi: 382LX223M080B062VS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 382LX223M080B062VS
Številka dela 382LX223M080B062VS Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 22000UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10748 pcs Podatkovni list 382LX223M080B062VS.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.969" Dia (50.00mm)
Serija 382LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11.08A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.74A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Druga imena 338-1984
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.559" (65.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22000µF Aplikacije General Purpose