383LX152M350N082
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
383LX152M350N082 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 383LX152M350N082
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 383LX152M350N082.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 383LX152M350N082
Številka dela 383LX152M350N082 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7931 pcs Podatkovni list 383LX152M350N082.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm)
Serija 383LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.25A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Druga imena 338-2064
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.228" (82.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 166 mOhm natančen opis 1500µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 166 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose