405K100CS4G
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 405K100CS4G
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ARRAY 4UF 100V 6SMD
Podatkovni listi: 405K100CS4G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 405K100CS4G
Številka dela 405K100CS4G Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ARRAY 4UF 100V 6SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6648 pcs Podatkovni list 405K100CS4G.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.449" W (12.70mm x 11.40mm)
Serija Capstick® CS Ocene -
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SMD, Gull Wing
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.252" (6.40mm) Dielektrični material Polymer, Metallized
natančen opis 4µF Bussed Capacitor Array 100V 6-SMD, Gull Wing Vrsta tokokroga Bussed
Zmogljivost 4µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
405K100CS4G-FA
405K100CS4G-FA
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP NETWORK 4UF 100V 6SMD