418P104910MA2
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 418P104910MA2
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: 418P104910MA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 418P104910MA2
Številka dela 418P104910MA2 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56190 pcs Podatkovni list 418P104910MA2.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.850" Dia x 1.598" L (21.60mm x 40.60mm) Serija Orange Drop® 418P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom 1.343" (34.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.087" (27.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polyester Radial Zmogljivost 0.1µF