500C223T025BA2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
500C223T025BA2B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500C223T025BA2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 22000UF 25V SCREW
Podatkovni listi: 500C223T025BA2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500C223T025BA2B
Številka dela 500C223T025BA2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 22000UF 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5292 pcs Podatkovni list 500C223T025BA2B.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm)
Serija 500C Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-1252
delovna temperatura -40°C ~ 95°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 95°C Razdalja med vodikom 0.874" (22.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.125" (53.98mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 41 mOhm natančen opis 22000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 41 mOhm 5000 Hrs @ 95°C
Zmogljivost 22000µF Aplikacije General Purpose