500C602T040AB2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
500C602T040AB2B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500C602T040AB2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 6000UF 40V SCREW
Podatkovni listi: 500C602T040AB2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500C602T040AB2B
Številka dela 500C602T040AB2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 6000UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8102 pcs Podatkovni list 500C602T040AB2B.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija 500C Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-1255
delovna temperatura -40°C ~ 95°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 95°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.125" (79.38mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 29 mOhm natančen opis 6000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm 5000 Hrs @ 95°C
Zmogljivost 6000µF Aplikacije General Purpose