500C942T200DF2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500C942T200DF2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 9400UF 200V SCREW
Podatkovni listi: 500C942T200DF2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500C942T200DF2B
Številka dela 500C942T200DF2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 9400UF 200V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1172 pcs Podatkovni list 500C942T200DF2B.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija 500C Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 95°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.250" (31.75mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.687" (144.45mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 9400µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 9400µF