504M06QE150
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
504M06QE150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 504M06QE150
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka FILTER RC 150 OHM/0.5UF TH
Podatkovni listi: 504M06QE150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 504M06QE150
Številka dela 504M06QE150 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis FILTER RC 150 OHM/0.5UF TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14911 pcs Podatkovni list 504M06QE150.pdf
Napetost - ocenjena 600V Vrednosti R = 150 Ohms, C = 0.5µF
Tip Low Pass Tehnologija RC
Velikost / dimenzija 1.449" L x 0.591" W (36.80mm x 15.00mm) Serija Quencharc®
Odpornost - Kanal (Ohm) 150 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 338-3483
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina 0.921" (23.40mm) Filtriranje 1st
Zaščita pred ESD No natančen opis RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 150 Ohms, C = 0.5µF Radial