520C572T400DF2HS
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 520C572T400DF2HS
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 5700UF 400V SCREW
Podatkovni listi: 520C572T400DF2HS.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 865 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 520C572T400DF2HS
Številka dela 520C572T400DF2HS Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 5700UF 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 865 pcs Podatkovni list 520C572T400DF2HS.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija 520C Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.250" (31.75mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.687" (144.45mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 5700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 5700µF