550C342T400CF2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
550C342T400CF2B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 550C342T400CF2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3400UF 400V SCREW
Podatkovni listi: 550C342T400CF2B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 550C342T400CF2B
Številka dela 550C342T400CF2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3400UF 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4571 pcs Podatkovni list 550C342T400CF2B.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm)
Serija 550C Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 26.54A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-1761
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.125" (28.58mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.625" (142.88mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 28.9 mOhm
natančen opis 3400µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28.9 mOhm 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3400µF