715P10356KD3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
715P10356KD3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 715P10356KD3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 5% 600VDC RAD
Podatkovni listi: 715P10356KD3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 715P10356KD3
Številka dela 715P10356KD3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 10000PF 5% 600VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54797 pcs Podatkovni list 715P10356KD3.pdf
Voltage Rating - DC 600V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.358" Dia x 0.902" L (9.10mm x 22.90mm) Serija Orange Drop® 715P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 338-4357
715P10356KD3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.654" (16.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 10000pF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber