715P152516LD3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
715P152516LD3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 715P152516LD3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 1500PF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: 715P152516LD3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 715P152516LD3
Številka dela 715P152516LD3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 1500PF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87714 pcs Podatkovni list 715P152516LD3.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.319" Dia x 1.252" L (8.10mm x 31.80mm) Serija Orange Drop® 715P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 338-3457
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom 0.720" (18.30mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.610" (15.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1500pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1500pF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber