715P15354JD3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 715P15354JD3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM .015UF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: 715P15354JD3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 715P15354JD3
Številka dela 715P15354JD3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM .015UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91325 pcs Podatkovni list 715P15354JD3.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.339" Dia x 0.701" L (8.60mm x 17.80mm) Serija Orange Drop® 715P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 338-4360
715P15354JD3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom 0.375" (9.52mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.654" (16.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber