716P15496MD3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 716P15496MD3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 10% 600VDC RAD
Podatkovni listi: 716P15496MD3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 716P15496MD3
Številka dela 716P15496MD3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 600VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54783 pcs Podatkovni list 716P15496MD3.pdf
Voltage Rating - DC 600V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.650" L x 0.551" W (41.90mm x 14.00mm) Serija Orange Drop® 716P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom 1.094" (27.79mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.929" (23.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.15µF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.15µF