730P474X9250
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 730P474X9250
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: 730P474X9250.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 730P474X9250
Številka dela 730P474X9250 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75795 pcs Podatkovni list 730P474X9250.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.421" Dia x 1.000" L (10.70mm x 25.40mm) Serija 730P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.47µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije High Frequency, Switching