735P205X9100L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 735P205X9100L
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 2UF 10% 100VDC AXIAL
Podatkovni listi: 735P205X9100L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 735P205X9100L
Številka dela 735P205X9100L Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 2UF 10% 100VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5408 pcs Podatkovni list 735P205X9100L.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.596" Dia x 0.937" L (15.14mm x 23.81mm) Serija 735P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESR
ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 2µF Film Capacitor 100V Polypropylene (PP), Metallized Axial Zmogljivost 2µF