930C6P68K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
930C6P68K-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 930C6P68K-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC AXIAL
Podatkovni listi: 930C6P68K-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 930C6P68K-F
Številka dela 930C6P68K-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26116 pcs Podatkovni list 930C6P68K-F.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" Dia x 1.748" L (18.00mm x 44.40mm) Serija 930C
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije General Purpose