940C20P33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
940C20P33K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 940C20P33K
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 10% 2KVDC AXIAL
Podatkovni listi: 940C20P33K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 940C20P33K
Številka dela 940C20P33K Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 2KVDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5291 pcs Podatkovni list 940C20P33K.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.063" Dia x 1.811" L (27.00mm x 46.00mm) Serija 940C
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial Zmogljivost 0.33µF