942C16P47K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
942C16P47K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 942C16P47K
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 1.6KVDC AXIAL
Podatkovni listi: 942C16P47K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 942C16P47K
Številka dela 942C16P47K Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.47UF 1.6KVDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4647 pcs Podatkovni list 942C16P47K.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 460V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.181" Dia x 2.126" L (30.00mm x 54.00mm) Serija 942C
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 460V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial Zmogljivost 0.47µF
Aplikacije High Pulse, DV/DT
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
942C16S33K-F
942C16S33K-F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP FILM 0.033UF 1.6KVDC AXIAL
Na zalogi: 71470 pcs
Prenesi: 942C16S33K-F.pdf
RFQ
942C16P47K-F
942C16P47K-F
Opis: CAP FILM 0.47UF 1.6KVDC AXIAL