947D481K112ALGSN
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
947D481K112ALGSN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 947D481K112ALGSN
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 480UF 10% 1.1KVDC SCREW
Podatkovni listi: 947D481K112ALGSN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 947D481K112ALGSN
Številka dela 947D481K112ALGSN Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 480UF 10% 1.1KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1258 pcs Podatkovni list 947D481K112ALGSN.pdf
Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV) Voltage Rating - AC 230V
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Female
Velikost / dimenzija 3.346" Dia (85.00mm) Serija 947D
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -45°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis, Stud Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 1.260" (32.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 6.417" (163.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.2 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 480µF Film Capacitor 230V 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Zmogljivost 480µF Aplikacije DC Link, DC Filtering