AFC225M35B12B-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFC225M35B12B-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFC225M35B12B-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: AFC225M35B12B-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFC225M35B12B-F
Številka dela AFC225M35B12B-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 395888 pcs Podatkovni list AFC225M35B12B-F.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija AFC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 60mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 3 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 90.4 Ohm @ 120Hz
natančen opis 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 90.4 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2.2µF