AFK337M16F24B-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK337M16F24B-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFK337M16F24B-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: AFK337M16F24B-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFK337M16F24B-F
Številka dela AFK337M16F24B-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91710 pcs Podatkovni list AFK337M16F24B-F.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AFK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 600mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 160 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 160 mohm @ 100kHz
natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF