AFK338M06H32VT-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFK338M06H32VT-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: AFK338M06H32VT-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFK338M06H32VT-F
Številka dela AFK338M06H32VT-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54399 pcs Podatkovni list AFK338M06H32VT-F.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.531" L x 0.590" W (13.50mm x 15.00mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija AFK_V Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 825mA @ 120Hz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 60 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.563" (14.30mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 mOhm @ 100kHz
natančen opis 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3300µF