AFK688M06P44B-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK688M06P44B-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFK688M06P44B-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: AFK688M06P44B-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFK688M06P44B-F
Številka dela AFK688M06P44B-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65756 pcs Podatkovni list AFK688M06P44B-F.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.669" L x 0.748" W (17.00mm x 19.00mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija AFK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8A @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 35 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhm @ 100kHz
natančen opis 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 35 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 6800µF