AHA106M2AF24T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AHA106M2AF24T-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHA106M2AF24T-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD
Podatkovni listi: AHA106M2AF24T-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AHA106M2AF24T-F
Številka dela AHA106M2AF24T-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153475 pcs Podatkovni list AHA106M2AF24T-F.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AHA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 93.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 29.8 Ohm @ 120Hz
natančen opis 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 29.8 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF