AHA475M2AF24B-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AHA475M2AF24B-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHA475M2AF24B-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
Podatkovni listi: AHA475M2AF24B-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AHA475M2AF24B-F
Številka dela AHA475M2AF24B-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4456 pcs Podatkovni list AHA475M2AF24B-F.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AHA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 85mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 63.5 Ohm @ 120Hz natančen opis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 63.5 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling